Napisz rozprawkę w której rozważysz na czym polegała przyjaźń wybranych bohaterów. Odwołaj się do lektury Mały Książę i innej obowiązkowej lektury

Oprócz wzajemnego zaufania i wspólnie prowadzonego interesu, panów łączyły też podobne zamiłowania. Lubili rozmawiać ze sobą na bieżące tematy i często dyskutowali na temat polityki. Dzielili się przemyśleniami i lękami, ale również radościami. Rzecki nienawidził plotek, jakie tworzyły się dookoła Wokulskiego i starał się z nimi walczyć. Chciał dla niego jak najlepiej, dlatego nie godził się na związek z Łęcką i robił wszystko, by przyjaciel związał się ze Stawską, którą uważał za znacznie lepszą kandydatkę na żonę.

Przyjaźń to wspaniała więź, która łączy ze sobą ludzi i sprawia, że mamy z kim dzielić radosne i smutne chwile. Przyjaciele są w stanie dla siebie zrobić naprawdę wiele, troszcząc się o bliską sobie osobę. Jednocześnie, relacje te odciskają na człowieku duże piętno, sprawiając, że doświadcza nowych rzeczy. Przyjaźnie są piękne i warte utrzymywania, ponieważ trudno nawiązać z kimś tak magiczną, niesamowitą więź.

Dodaj komentarz